>> Moralingo! Moral Durumunuza Göre Müzik

30 Aralık 2011 Cuma

Moralingo! Moral Durumunuza Göre Müzik


Moralingo! nedir ;
http://www.moralingo.com adresi ve "Nabza Göre Şerbet" sloganıyla yayın hayatına başlayan bir müzik servisidir.
Siteyi ziyaret ettiğinizde diğer müzik sitelerinden biraz farklı olduğu sizinde dikkatinizi çekecektir bu farklılık kişinin moral durumundan veya bulunduğu ortama göre hazırlanan müzik listelerinden oluşmaktadır.


Servisin kullanım kolaylığını siteye ilk girişte anlamak mümkün, daha önceden hazırlanmış müzik listeleri seçmiş olduğunuz moral durumuna göre kendisi otomatik olarak çalmaya başlıyor ve müzikler arası otomatik geçiş sağlanıyor, size sadece bir moral durumu belirtip dinlemek kalıyor.Yayın hayatına yeni başlamış olan Moralingo! müzik arşivini yakın tarihte genişletecektir, sosyal paylaşım siteleri ile entegrasyonu, üyelik sistemi ve diğer özellikler yakın tarihte serviste kullanıma başlanacaktır.

http://www.moralingo.com adresinden siteye ulaşabilirsiniz.


Yerli projeleri desteklemek adına fikir/görüş bildirmeniz durumunda yapılmış veya yapılacak olan tüm yerli projelere yol gösterecektir.

Bu İçeriğe Ulaşmak için Arama Motorlarında Şu Şekilde Arama Yapıyorlar :
Moralingo! Moral Durumunuza Göre Müzik,

5 Oğuz KOÇ: Moralingo! Moral Durumunuza Göre Müzik Moralingo! nedir ; http://www.moralingo.com adresi ve "Nabza Göre Şerbet" sloganıyla yayın hayatına başlayan bir müzik servisid...

11 yorum:

 1. Bence muhteşem bir site yapılmış, benim gibi müzik türünü seçemeyenler için vazgeçilmez bir site olacağı kesin.

  YanıtlaSil
 2. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel müzik sitesi başarılarınızın devamını diliyorum.

  YanıtlaSil
 3. Düşünce gerçekten güzel fakat morale göre müzik listesini kullanıcılara anket yaparak sorulduktan sonra oluşturulsaydı bence çok daha güzel olurdu.(Ruh haliniz şu olsa ne tür müzik dinlerdiniz gibi bir başlık ile )

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, yakın tarihte düzenlemeler içerisinde bu söylediğiniz özellikte olacak, şuan için içerik ve diğer temel özellikler üzerinde çalışıyoruz.

  ilgi alakanız için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba Oguz bey sitenizi inceledim gerçekten çok güzel ve başarılı bende bu tarzda bir site yazıyordum ama vazgeçtim artık :)

  YanıtlaSil
 6. Arayüzü sade ve şık. Alan adı da çok iyi oturmuş. Müzik listelerini genişletmek için her kategoride anket tarzı bir şey yapılabilir.
  Çok başarılı.

  YanıtlaSil
 7. siteyi çok başarılı buldum, çalışmalarınızda başarılar, güzel düşünülmüş bir proje

  YanıtlaSil
 8. Emeğine sağlık BH CODER :)

  YanıtlaSil
 9. Birde bizim kanalımızı deneyiniz.

  YanıtlaSil
 10. Elinize sağlık. Başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
 11. sitenizin takibindeydik ama kapanmış

  YanıtlaSil

< >